Konečně nám situace zase přeje a vše se tváří normálně a MY si můžeme užít dlouho plánované pobyty a tábory:) Huuuráááá

Po prvním, velmi vydařeném jógově-relaxačním pobytu pro dospělé pokračujeme hned druhý víkend v září jógovým pobytem pro rodiče a děti:) Znovu využijeme stylově zrekonstruovaný penzion Dvůr Pohody ve Varnsdorfu, s krásným a dostatečně velkým venkovním bazénem, sálem se zrcadly, obrovskou zahradou s dětským hřištěm, grilem, minigolfem, vnitřní saunou i dětským koutkem. Tentokrát nás čekají hlavně společné lekce jógy dětí+dospělých, ale bude prostor protáhnout se i samostatně, vyrazit na výlet, hrát si, bavit se a hlavně si užít společný čas! Hlásit se můžete na telefon, email, osobně:)

V červenci nás pak čeká úplně první JÓGOVÝ TÁBOR pro děti a to v rodinném klubu Motýlek. Téma je „Cesta kolem světa“. A na koho se těším? Na všechny děti cca. 4-8 let, které si chtějí hrát, vyzkoušet nové věci, poznat nové kamarády, naučit se pár jógových pozic a anglických slovíček, tvořit, smát se, relaxovat a prostě si užít hezký čas:)

OBSAZENO

V srpnu pak pokračujeme dalším JÓGOVÝM TÁBOREM, překvapivě opět pro děti, ale tentokrát ve studiu Beruška v Liberci v Doubí. Téma zůstává stejné = Cesta kolem světa. A opět bude plné zábavy, tvoření, zkoušení, učení, poznávání, smíchů, jógy, angličtiny a ještě VÍC!

OBSAZENO

Poslední naplánovanou a již rezervovanou akcí je pak LUXUSNÍ JÓGOVÝ WELLNESS POBYT pro dospělé v polovině listopadu v nádherném resortu UKO v Bedřichově. Čeká nás relaxace, neomezené wellness, lekce jógy, možnost využití sálu dle libosti, krásná příroda všude kolem, výborné jídlo a já věřím, že i super společnost! Kdo už ví, že tohle je přesně pro něj, neváhejte a pište, volejte, oslovte mě. Opět pojedeme jen v menší skupince 15-17 lidí, takže není na co čekat:)

ZBÝVÁ 6 VOLNÝCH MÍST