ATIFjoga = Ala + Terka + Ivča Fléglovi

Jsem maminkou dvou krásných holčiček, Alenky a Terezky. Nejprve jsme s jógou každá z nás začala samostatně. Já přes Powerjógu, hormonální jógu, Hathajógu až k dětské józe. Holky ji začaly poznávat v rámci jiného kroužku jako zpestření a doplnění a protože se jim moc zalíbila, přemluvili jsme lektorku o hodiny přímo ve školce. Teď už si užíváme všechny společné procvičování doma i na mých lekcích.

Lekce probíhají formou her. Děti se seznamují nejen s ostatními, ale i samy se sebou. Učí se poznávat své možnosti. Používáme písničky (jak na rozhýbání, tak k různým pozicím), básničky, tématické karty, obrázky, pohádky, názorné ukázky, drobné hračky či vlastní výrobky.

Děti do ničeho nenutím. Stávají se součástí tvorby lekce. Mým cílem je, aby v józe našli alespoň částečné takové zalíbení, jako moje holčičky:)

Přijďte vyzkoušet. Lekce jsou buď pro samotné děti, kdy si rodiče mohou zatím zařídit, co potřebují, případně odpočinou v šatně či dokonce dát něco na zub u recepce; nebo pro děti + rodiče, kdy se aktivně zapojují oba (ať už jako předloha, opora, součást pozice či partner pro hru).

Těšíme se na Vás Ála, Terka a Ivča