ATIFjoga = Ala + Terka + Ivča Fléglovi

Jsem maminkou dvou krásných holčiček, Alenky a Terezky. Nejprve jsme s jógou každá z nás začala samostatně. Já přes Powerjógu, hormonální jógu, Hathajógu až k dětské józe. Holky ji začaly poznávat v rámci jiného kroužku jako zpestření a doplnění a protože se jim moc zalíbila, přemluvili jsme lektorku o hodiny přímo ve školce. Teď už si užíváme všechny společné procvičování doma i na mých lekcích.

V současné době mi holky pomáhají nejen během lekcí třeba jako figurantky, ale společně se mnou lekce i vytváření, připravují a vymýšlejí. Pořád na nich vidím radost, nadšení, zalíbení. A toto se snažíme předávat i dalším dětem:)

Lekce se snažíme vést formou her. Děti se v nich seznamují nejen s ostatními, ale i samy se sebou. Učí se poznávat své možnosti a srovnávat se s tím, že každý jsme jiný a každý své možnosti máme také jiné! Používáme písničky (jak na rozhýbání, tak k různým pozicím), básničky, tématické karty, obrázky, pohádky, názorné ukázky, drobné hračky či vlastní výrobky.

Děti do ničeho nenutím. Stávají se součástí tvorby lekce. Mým cílem je, aby v józe našli alespoň částečné takové zalíbení, jako moje holčičky:)

Přijít vyzkoušet může každý. První lekce je vždy ukázková a teprve po ní se můžete rozhodnout, zda s námi chcete zkusit celý kurz:) Lekce jsou buď pro samotné menší děti, kdy si rodiče mohou zatím zařídit, co potřebují, případně odpočinou v šatně či dokonce dát něco na zub u recepce; pro starší děti, které mohou přijít třeba rovnou ze školy; nebo pro děti + rodiče, kdy se aktivně zapojují oba (ať už jako předloha, opora, součást pozice či partner pro hru).

Těšíme se na Vás Ála, Terka a Ivča