I v novém pololetí 2020 pokračujeme ve stávajících lekcích jógy pro samotné děti ve studiu Beruška a v centru Motýlek, stejně jako v lekcích pro děti + doprovod ve studiu SantYoga a studiu Beruška. K tomu přidáváme lekce jógy se zapojením angličtiny a také lekce pro dospělé v Hodkovicích n. M. Od poloviny března se pak můžete těšit na večerní lekce jógy pro mladší školní děti v centru Liberce a nejsou vyloučeny ani lekce pro maminky s miminky:) Více informací níže. Hlásit se můžete již nyní buď přes rezervační systém zde na stránkách nebo i rovnou přes telefon 602148809 či email atifjoga@seznam.cz

Od září otevíráme kurzy v Liberci ve Studiu Beruška a SantYoga. Od října přidáváme lekce také v Rodinném Klubu Motýlek v Hodkovicích n. M. a otevřené lekce pro děti+rodiče ve Studiu Beruška + od nového roku připravujeme kurzy i ve studiu Siddha-Yoga + budeme začínat s kurzy jógy v kombinaci s angličtinou.

Děti, co to již zvládnout, cvičí samy s kamarády. Ty, které si to bez mámy, táty, babičky, tety atd. zatím samy neužijí, je mohou vzít sebou a do hodiny aktivně zapojit.

Máme tedy 2 typy lekcí:

       a) pro samotné děti ve věku cca 3 – 7 let

       b) pro děti a doprovod – věk dětí cca 2,5 – 5 let

+ od nového roku pak přibydou i pro školní děti cca 7 – 10 let

+ budeme od nového roku otevírat kurzy jógy v kombinaci angličtinou